محل تبلیغات شما
من از کرونا نمی‌ترسم!
ولی از اون شرکت هواپیمایی که به خاطر منفعت طلبی، باعث شیوع بیشتر بیماری شد و از حامیان اون شرکت می‌ترسم.
من از کرونا نمی‌ترسم!
ولی از اونایی که هنوز هم حاضر نیستند اشتباهاتشون رو گردن بگیرن و شعور مردم رو بازیچه کردن و آمار دروغ به خرد مردم میدن و هنوز هم توانایی مدیریت بحران ندارند می‌ترسم.
من از کرونا نمی‌ترسم!
ولی از اون فروشنده ماسک و الکل و ژل ضد عفونی کننده که کالاهاشون رو احتکار میکنن و بعد قیمتش رو چند برابر. از اون میوه فروش و خوار و بار فروش که با سواستفاده از شایعات قیمت لیموترش و پرتقال و زنجبیل رو چند برابر کردن می‌ترسم.
من از کرونا نمی‌ترسم!
ولی از اون کاربران فضای مجازی که برای سودجویی، عمدا روش های غیر علمی پیشگیری یا درمان بیماری رو منتشر و مردم رو فریب میدن می‌ترسم.
من از کرونا نمی‌ترسم!
ولی از اون مردمی که برای جان هموطنای خودشون ارزش قائل نیستند و به مکان‌های عمومی و تفریحی و مسافرت میرن و ویروس رو همراه خودشون از جایی به جای دیگر و از شهری به شهر دیگر منتقل میکنن می‌ترسم.
من از کرونا نمی‌ترسم!
ولی از کمرنگ شدن عواطف انسانی و روابط خویشاوندی، از اینکه مردم به چشم زامبی به همدیگر نگاه کنند می‌ترسم.

حواسمان باشد که از ترس مرگ، خودکشی و دیگر کشی نکنیم

پدربزرگم یه کارگر ساده بود...

من از کرونا نمی‌ترسم!

عاشورا هم تمام شد

رو ,کرونا ,نمی‌ترسم ,ولی ,می‌ترسم ,اون ,کرونا نمی‌ترسم ,از کرونا ,من از ,ولی از ,نمی‌ترسم ولی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

simppikendli تفسیر آفتـاب provinlyopa porreviho . آخرین اخبار واطلاعات کتابخانه امام صادق(ع)بابانظر guislothferra دست نوشته ها Christine's memory فروش حیوانات خانگی | فروش سگ و گربه خانگی